Szkolenia dla firm to doskonałą opcją dla podniesienia wiedzy i świadomości całego zespołu z zakresu social marketingu .

LOREM IPSUM DOLOR

Pomożemy Ci zdefiniować odpowiedniego odbiorcę Twoich treści oraz skutecznie dotrzeć do specjalnie wyselekcjonowanej grupy klientów co pozwoli zmaksymalizować skuteczność reklamy, oraz zoptymalizować koszty.

Section Title

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat.

INSTAGRAM

Szkolenia z Instagrama przybliżają rodzaje profili na Instagramie funkcje aplikacji wspomagające rozwój marki. Dzięki naszym szkoleniom nauczysz się tworzyć świetne BIO promujące markę, dowiesz się jak tworzyć treści jak używać hashtagów oraz obsługiwać aplikacje, które pomogą stworzyć świetny content na Instagramie.

FACEBOOK

Szkolenia z Facebooka będą bardzo pomoce w promowaniu oraz poprawnym tworzeniu postów co pozwoli wam zwiększyć zasięgi organiczne dotrzeć do właściwego odbiorcy poznać go, oraz umiejętnie z nim komunikować. Dzięki naszym kursom zapoznamy was jak redystrybuować treści i planować posty, pokażemy wam, za pomocą jakich narzędzi oraz aplikacji można wznieść swój biznes online na wyższy poziom.

PINTEREST

Fundamenty marki na Pinterest
Budowa profilu
Content marketing
Grafika na Pinterest
Promowanie lokalnych firm
Promowanie kursów online
Kierowanie ruchu i analityka
Reklama na Pinterest

GRAFIKA DLA BIZNESU

Canva to narzędzie, w którym można w zasadzie zrobić wszystko, czego firma w marketingu potrzebuje. To prawdziwy kombajn, w którym przygotujesz piękne grafiki i animacje na potrzebę mediów społecznościowych, materiały do druku, a nawet zmontujesz film. Masz do dyspozycji mnóstwo oryginalnych szablonów i darmowych materiałów do wykorzystania.

Chcę pokazać jak w pełni wykorzystać potencjał Canvy i zaprzyjaźnić się z nią na dłużej. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajomość ta zaowocuje wspaniałym contentem na potrzebę Twoich mediów społecznościowych i nie tylko.

 

REKLAMA

Przeprowadzimy Cię przez pierwsze kroki z menadżerem reklam, pokażemy jak zainstalować pixela . Nauczymy Cię jak definiować odbiorcę, jaki powinien być cel reklamy, umiejscowienie oraz budżet reklamy. Przeprowadzimy Cię przez cały proces ustawienia reklamy na Facebooku.

WARSZTATY Z REKLAMY

W naszym szkoleniu nauczysz się jak sprawdzić ilość tekstu w reklamie, jak używać narzędzia debbuger, pokażemy Ci jak dokonać analizy firm konkurencyjnych oraz jak stworzyć grupy odbiorców niestandardowych. To wciąż niedoceniana w Polsce platforma, która ma niesamowite możliwości sprzedażowe. Wykorzystaj ten moment i wyprzedź konkurencję, reklamując swoją markę na Pintereście. Pinterest to przeglądarka zatem różni się od wszystkich znanych platform, Instagrama, Facebooka czy LinkedIn. Pokażę Ci jak umiejętnie z niej skorzystać i dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców w nowatorski sposób.

Jeżeli myślałeś o wejściu ze swoimi produktami do internetu jesteś we właściwym miejscu.