nasze strony internetowe

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a Twoim pierwszym kontaktem z klientem bardzo często jest strona internetowa. Jeśli jest przeciętna, to szybko o niej zapomni. Jeśli jest przyjazna w użytkowaniu i ujmująca stylem to zapadniesz w pamięć i pokażesz, że Twoja marka jest przemyślana, a strona internetowa jest tego wyrazem.

Wiemy, jak stworzyć stronę, która idealnie pokażę DNA Twojego biznesu i przyczyni się do sprzedaży na wysokich obrotach. Wiemy, jak stworzyć stronę, która odda Twój charakter i będzie jedyna w swoim rodzaju. Wiemy też,  jak odnaleźć Twoje kolory, styl i wszystko, co wyrazi Twoją ekspresyjność. 

Section Title

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat.

Kompleksową strategię działania

Kompleksową strategię działania – podczas pierwszego spotkania odbędziemy prawdziwą burzę mózgów, dzięki której określimy, kim jest Twój idealny klient i czego on potrzebuje. A także jaki jest Twój archetyp marki, który będzie determinował całą Twoją komunikację medialną.

l

Workbook stylu marki

Spersonalizowanego workbooka, w którym będziesz pracować nad pomysłami i koncepcją swojej marki.

Tablice inspiracji

Tablice inspiracji, które będą Twoim przewodnikiem na różnych poziomach komunikacji z klientem, zarówno na stronie www, jak i w mediach społecznościowych. Dzięki nim będziesz prowadził je w sposób świadomy i spójny.

Wyjątkowa szata graficzna

Masz pewność, że Twoja strona internetowa nie będzie wzorowana na żadnej innej. Makiety www są interaktywne, zatem możesz sprawdzić wygląd i funkcję każdego elementu projektu.

Funkcje sprzedażowe

Projekt strony dopasowany ściśle do charakteru Twojego biznesu z uwzględnieniem takich funkcji jak: landing page, sklep, e-learning,

Newsletter

Koncepcję newsletterów i różnych maili sprzedażowych.

Nowoczesne rozwiązania techniczne

Strona oparta na intuicyjnym systemie zarządzania treścią, WordPress + DIVI.

Automatyzacja sprzedaży

Wdrożenie wybranego przez Ciebie lejka sprzedażowego i integracja z programem mailingowym.

Wtyczki i kopie zapasowe

Obsługa wtyczek, w tym tych tworzące kopie strony.

Optymalizacja SEO

Strona dopasowania do wymagań SEO.

01.

K

Kontakt

Skontaktuj się z mną za pomocą formularza lub mailowo. Postaraj się opisać w kilku zdaniach swoją markę, Twoje cele i oczekiwania. Po tym prześlę Ci informację co do terminu spotkania, na którym doprecyzujemy Twoje wymagania, a dalej przedstawę Ci ofertę mailowo.

02.

K

Umowa

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy, która określi zakres działań, terminy i zaliczkę i całkowite wynagrodzenie. Zawiera ona również przekazania praw autorskich. Jak widać, umowa zabezpiecza interesy obu stron.

03.

K

Audyt marki

Trzecim krokiem jest kompleksowa analiza Twojej marki, który posłuży nam jako punkt odniesienia przy tworzeniu strony. Musimy ustalić, jaki jest jej archetyp, idea i cel, do jakich klientów jest skierowana. Wszystkie swoje przemyślenia zapiszesz w specjalnym workbooku, który poprowadzi nas dalej w procesie szukania Twojego stylu. 

04.

K

Projektowanie

Po burzy mózgów przystępuję do etapu projektowania. Koncentruję się na funkcjonalności i dopasowaniu strony do Ciebie i Twojego wymarzonego klienta. Praca na tym etapie obejmuje również przygotowanie chwytliwych tekstów, które będziemy konsultować na bieżąco. 

05.

K

Etap poprawek

Wprowadzam Twoje uwagi i sugestie, i podpowiadam Ci inne rozwiązania. W ramach podpisanej umowy masz prawo do trzech serii poprawek i możesz oczywiście liczyć na stałą komunikację z naszej strony. Swoje uwagi nanosisz na specjalnej interaktywnej makiecie z architekturą strony (w przypadku projektów indywidualnych).

06.

K

Strona online

Na ostatnim etapie finalizujemy transakcję, a po tym powołuję Twoją stronę do życia online! Jeśli wpadniesz na jakieś pomysły, to dalszą pracę nad nimi rozliczamy już godzinowo. Pokażę Ci, jak obsługiwać stronę i maksymalnie wykorzystywać jej potencjał.