Strony www

Tworzymy strony internetowe dopracowane w najdrobniejszych szczegółach tak, aby oddawały
charakter Twojej firmy lub marki osobistej. Zamawiając u nas stronę internetową nie pozostaniesz niezauważony w sieci i Twoi potencjalni odbiorcy nie przejdą obok Twojej strony internetowej obojętnie.

Zależy nam na indywidualnym podejściu do klienta, poświęcamy czas, ażeby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z efektu końcowego naszej pracy.
Obecnie strona internetowa to nie tylko tablica informacyjna Twojej firmy, ale również platforma
służąca do komunikacji jak również Twoja wizytówka, która może mieć kluczowe znaczenie przy wyborze Twojej
marki w natłoku treści pojawiających się w internecie.

Podpowiemy Ci, jaka strona internetowa będzie pasować do pomysłu, jaki masz na siebie w sieci, na co zwrócić uwagę, jakich palet
kolorów użyć, jaką formę strony zaproponować, żeby pasowała do Twojej branży, aby nie pozostać anonimowym w internecie.
Tworzone przez nas strony są przejrzyste, intuicyjne oraz przykuwają uwagę w sieci.

Jeżeli jeszcze nie masz swojego sklepu w internecie, nie zwlekaj i wyprzedź konkurencje

Sklepy internetowe

Jeżeli myślałeś o wejściu ze swoimi produktami do internetu jesteś we właściwym miejscu. Obecnie ciężko sobie wyobrazić sklep, który nie prowadzi swojej sprzedaży w internecie, jeżeli jeszcze nie masz swojego sklepu w internecie, nie zwlekaj i wyprzedź konkurencje.

Zapewnimy Ci funkcjonalny sklep internetowy oparty o system woocommerce. Twój sklep internetowy będzie zawierał wszystkie potrzebne funkcje, które stworzą możliwość zwiększenia Twojej sprzedaży, przyciągnięcia nowych klientów oraz zainteresowania swoja oferta.
Nie ma znaczenia, co sprzedajesz, czy są to produkty fizyczne, czy elektroniczne, posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwoli nam doskonale dobrać odpowiednią formę sklepu do Twoich oczekiwań, oraz rodzaju produktu, który oferujesz

Mnogość możliwości graficznych jak również funkcji, jakie możemy aplikować, do Twojego sklepu sprawi, że sprzedaż Twoich produktów będzie w dużym stopniu zautomatyzowana, co bardzo ułatwi Ci obsługę sklepu internetowego i nie będzie wymagało od Ciebie specjalistycznej wiedzy z dziedziny informatyki.
Dzięki funkcjom, jakie możemy zaimplementować w Twoim sklepie internetowym, będzie możliwe podpięcie automatycznych szybkich płatności, wystawianie automatycznie faktur czy np.dokonanie wyboru dostawy Twoich produktów np. kurier lub odbiór osobisty. Istnieje również możliwość na życzenie klienta, ustawienia integracji sklepu internetowego z portalem Allegro.

Opracowane przez nas sklepy wyglądają równie dobrze na wszystkich urządzeniach tj. jak komputer tablet czy smartfon i automatycznie
dostosowywują się do rozmiarów urządzenia, na jakim są wyświetlane.