sesje

produktowe

Pokaż swoje produkty w atrakcyjny i wyjątkowy sposób.

Oprócz zdjęć typowo produktowych przydatnych do sklepów internetowych, oferujemy wykonanie sesji aranżacyjnej, która jest niezbędna w prowadzeniu mediów społecznościowych Twojej marki.

Tego typu fotografia stanowi podstawowy content, który na bieżąco wykorzystasz w swoich social mediach. Niezależnie od tego, jaką branżą się zajmujesz, to estetyczne zdjęcia są jednym z kluczowych czynników wpływających na rozpoznawalność.

Czym jest fotografia aranżacyjna ?

To sesje polegające na stworzeniu swojego rodzaju kompozycji, która pokazuje specyfikę Twojej działalności bądź produktu. Atrakcyjna kompozycja na zdjęciu stworzy spójny feed i przedstawi Twoją estetykę. Gwarantujemy dostosowanie się do kolorów Twojej marki, które będą zaakcentowane na każdym zdjęciu, jednak w różnym wydaniu.

Jakich zdjęć możesz potrzebować?
Fotografia flatlay, czyli zdjęcia zlotu ptaka idealne na Instagrama, które mają zastosowanie w większość branż. Mogą to być kompozycje codzienne typu lifestyle, (laptop, kawa, notatnik, kwiaty), jak również zdjęcia kulinarne, biżuterii, rękodzieło, kosmetyki, książki i wiele innych.